تبدیل عکس به تابلو فرش – نکاتی که باید بدانید
مهر ۲۹, ۱۳۹۷
شستشوی تابلو فرش - شستشوی فرش -

نکته بسیار مهم در شستشوی تابلو فرش نشستن آن با آب و یا خیس نکردن تابلو فرش است!!!

بله تابلو فرش خود را نشویید ، درست است که با شستشو در. محصولات با کیفیت (کلیه محصولات تابلو فرش ریحان قابل شستشو با آب هستند). تداخل رنگ ایجاد نمیشود اما با کمی دقت در تارهای نخ متوجه میشوید با شستشوی تابلو فرش شما محصول خود را کهنه کرده و تارهای نخ از هم باز خواهند شد و شکل اولیه و زیبای خود را از دست خواهندداد
تابلو فرش خود را به جای شستشوی سالانه ماهی یکبار یا دو هفته یکبار توسط جارو برقی تمیز کنید تا غبار از تار و پود برود و نمای تابلو فرش همشیه زیبا و البته نو بماند.

اگر تابلو فرش شما لک شد یا کثیفی در آن بوجود آمد می توانید با کف شامپو فرش روی سطح تابلو بکشید به صورتی که نم روی الیاف نماند سپس در معرض هوا روی صندلی یا جایی که پشت و روی تابلو فرش در معرض هوا باشند قرار دهید.

تابلو فرش خود را خیس رها نکنید

الیاف استفاده شده در بافت تابلو فرش های دست باف و البته تابلو فرش های بافت کریستال فرش ریحان طبیعی بوده ودر صورت خیس ماندن به مدت طولانی کپک می زند.

تابلو فرش نیازی به شیشه ندارد

تابلو فرش های قاب شده نیازی به شیشه ندارند و در صورت استفاده از شیشه احتمال کپک زدن الیاف تابلو فرش وجود دارد.

ریشه های تابلو فرش را نچسبانید

چسباندن ریشه های تابلو فرش باعث جمع شدن دوده و کثیف تر شدن و ماندن٬ تابلو فرش خواهد شد.

تابلو فرش را به قالی شویی ندهید

اگر تابلو فرش را از جایی قابل اطمینان خرید کرده اید ، از تابلو فرش کثیف شده نترسید به سادگی میتوانید در منزل و با آسیبی کمتر از قالیشویی با کمی آب و در موارد حاد ، با کمی کف شامپو فرش مشکل را بر طرف کنید.

دیدگاه ها بسته شده است