فرش ريحان در سال ١٣٦٩ فعاليت خود را با نام ماشين سازي و بافندگي غزال ، با مونتاژ و سپس ساخت مجموعه ماشين آلات واندويل بلژيك آغاز نمود.
بافندگي ريحان كاشان به عنوان زير شاخه و سپس مجموعه اي مجزا با هدف توليد انواع فرش  در سايز هاي مختلف از سال ١٣٧٨ تاسيس و در حال حاضر به عنوان مجموعه اي قدرتمند و پيشتاز در توليد انواع فرش ،و تابلو فرش مشغول به كار ميباشد.

تابلو فرش ریحان
توليد تابلو فرش، ايده اي خلاق و نو پا از مجموعه فرش ريحان از ٨ سال قبل ، با ايجاد واحد طراحي عكس و بروز رساني دستگاه ها و همچنين توليد (مشاركتي) دستگاه مخصوص بافت چهره اكنون كالاي لوكس و در عين حال اصيل را فراهم نموده است.
واحد بافت چهره با ماشين آلات مهندسي شده مخصوص بافت صورت و تصوير و واحد طراحي حرفه اي ، برترين و با كيفت ترين تابلو فرش  را با تصاوير زيباي شما ارائه مي دهد.

انواع فرش و تابلو فرش از 500 شانه تا 1200 شانه و تولید انحصاری تابلو فرش های بافت کریستال محصولات فرش ریحان را تشکیل می دهند.

ما را در ثبت لحظات شيرين زندگي خود و عزيزانتان ، شريك كنيد.

فرش و تابلو فرش ریحان با بیش از20 سال سابقه فعالیت در زمینه تولید فرش ماشینی ، جهت حذف واسطه ها و عرضه مستقیم محصولات بافت ، اقدام به ارائه محصولات با کیفیت و خاص  نموده

چت تلگرام